Ne bojte se! Širom otvorite vrata Kristu!
Podsjećam vas da se čovjekova vrijednost sastoji u onome što on jest, a ne u onome što on radi ili pak što posjeduje.

Pjevački zbor župe Hrvace

DSC_0107

Članovi zbora:
Vlado-Jakov Pletikosić, Stjepan Stipanović-Baja , Branko Perković, Antić- Ujac Stipanović, Duško Mužić, Mladen Jerkan, Gunja-Ante Jerkan, Jole-Joško Galić, Duje Galić, Neven Doljanin, Hrvoje Šarić, Ante Šarić, Anđelko Cvitković, Vlade Stipanović, Mira Janković, Dragica Jerkan, Dijana Kostić, Marija Kekez, Milena Malovan, Marija Mađor, Anita Zorica, Darja Cvitković, Maša Pletikosić, Ana Vidić, Ivana Galić, Marija Cvitković, Sanja Crnjac, Mira Jerkan, Ankica Janković, Mirjana Matas, Anđa Pletikosić, Dijana Zorica, Marija Kekez, Anđelka Perković, Ivana Perković, Milica Pletikosić, Marina Pletikosić, Kata Pletikosić Ivanka Pletikosić…
voditelj zbora: časna sestra Vitalija Križan...